מערכת שעות תשע"ז - ניהול טכנולוגיה יזמות וחדשנות

Preface First

This is a debugging block

Preface Second

This is a debugging block

Preface Third

This is a debugging block

תוכן

This is a debugging block

  • רישום לקורסים - מידע חשוב

    רישום לקורסים - מידע חשוב!

    רישום וביטול רישום לקורסים ניתן לבצע רק באמצעות מערכת הבידינג, סטודנט שלא השתבץ לקורס, לא יוכל לקבל עליו קרדיט. 

    1. דרישות מקדימות ומקבילות - לרוב הקורסים יש דרישות מוקדמות/מקבילות. מאחר ומערכת הבידינג אינה בודקת את הדרישות, האחריות לבדיקה העמידה בתנאים חלה על הסטודנט. סטודנט שיירשם לקורס ואינו עומד בדרישות הקדם/במקביל, רישומו ייבוטל במהלך הקורס.
      עומדים בדרישות קדם
        - מי שפטור מקורס המוגדר כדרישת קדם/מקבילה.
        - מי שלמד את הקורס במסגרת התואר שלנו. 
      לא עומדים בדרישות קדם
        - מי שלמד את הקורס אשר הוגדר כדרישת קדם, אולם לא קיבל פטור ממנו.
       
    2. קורסים חופפים - לא ניתן להירשם לקורסים החופפים בזמן, גם אם מדובר בחפיפה חלקית (של 15 דקות בלבד), או חד פעמית. סטודנט שינסה להשתבץ לקורסים חופפים, ייקבל רק אחד מהקורסים.
       
    3. קורסים במסגרת תכנית אחרת - קורסים שיש להם מקבילה בתכנית שלנו, יוכרו בהתאם. קורסים שאין להם מקבילה, יוכרו כקורסי בחירה בלבד. סטודנט הנרשם לקורס מתוכנית אחרת, חייב לציית לנהליה (לא תמיד מתקיים מועד מיוחד, ייתכנו עלויות נוספות בחומרי לימוד, אין בהכרח התחשבות במקרי היעדרויות כישלון בקורס יחייב ללמוד אותו מחדש אם הסטודנט מבקש עליו קרדיט).

    הערות וביאורים

  • מערכת שעות מחזור 07

    שנה א' תשע"ז (מחזור 07 חדר 301)
      סמסטר א'
      מחצית 1   מחצית 2
     

    ראשון

     

    ראשון

    תאריכים

    30 באוקטובר

    6, 13, 20, 27 בנובמבר

     

     

    18 בדצמבר

    1, 8, 15, 22, 29 בינואר

    5 בפברואר

    שעות
    15:45 - 17:00

    אסטרטגיה - 2322

    מר אהרוני אהוד

    + 4,11  בדצמבר

     

    סטטיסטיקה - תרגיל

    גב' יאור עינת

    17:15 - 18:30

    כלכלה - 2210

    ד"ר איתי אטר

    18:45 - 20:00

    כלכלה - 2210

    ד"ר איתי אטר

     
    20:15 - 21:30

    כלכלה - תרגיל

    מר לוזון פבריס

     

    שישי

     

    שישי

    תאריכים

    4,11,18,25 בנובמבר

    2,9,16 בדצמבר

     

     

    23,30 בדצמבר

    20,27 בינואר

     

    שעות
    08:15 - 09:30

    כלכלה - תרגיל

    מר לוזון פבריס

     

     

    סטטיסטיקה - 2211

    גב' חלוזין נורית

    6, 13 בינואר ו- 3 בפברואר

    09:45 - 11:00

    התנהגות ארגונית מיקרו - 2213

    ד"ר פפרמן טליה

     

     
    11:15 - 12:30

    התנהגות ארגונית מאקרו - 2212.41

    פרופ' יחזקאל אורלי

    + 5, 19 בפברואר 15:30

    12:45 - 14:00 הרצאת אורח  
     

    מדיה, עסקים, ממשל וקפיטליזם - 4000 (חדר 302)

    גיא רולניק, ד"ר שלי גוטפריד (English)

    18:00 - 20:45

    ימי ב': 16 ,23, 30 בינואר, 6 בפברואר

    ימי ג': 17, 24, 31 בינואר

    כיתות אמן - 3000.01 (חדר 308)

    12.2.17 17:15 - 21:30

    יזמות חברתית

    יפעת ראובני
    17.2.17 08:15 -  12:30

    ניהול חדשנות בגישות גמישות ורזות

    אוהד ברזילי
    26.2.17 17:15 - 21:30

    ניהול חדשנות על קצה המזלג

    אילנית כבסה כהן
    3.3.17 08:15 - 12:30

    איום הסייבר כהזדמנות לאומית

    אייל בליצר
    5.3.17 17:15 - 21:30

    סדנת יזמות בנושא משחקים ומציאות

    דודי פלס
    7.3.17

    17:15 - 21:30

    אנרגיות מתחדשות - ייזום, מימון וטכנולוגיות, שוק צומח של 280 מיל' דולר בשנה

    (יתקיים בחדר 105 בנין רקאנטי)

    נוי דור
     

     

     

      סמסטר ב'
      מחצית 1   מחצית 2
     

    ראשון

     

    ראשון

    תאריכים

    19, 26 במרץ

    2, 9, 23, 30 באפריל

    7 במאי

     

    14, 21, 28 במאי

    4, 11, 18, 25 ביוני

     

    שעות
    15:45 - 17:00

    סטטיסטיקה - 2211

    נורית חלוזין

     

    ניהול טכנולוגיה ומידע - 2411

    ד"ר גל אסטרייכר-זינגר

    17:15 - 18:30
    18:45 - 20:00

    ניהול השיווק - 2413

    מיכאל גלי

    23,30 אפר' מבוטלים!

    + שיעור השלמה ב- 7 באפריל, 8:15 - 11:00

      (המשך ניהול השיווק)
    20:15 - 21:30
     

    שישי

     

    שישי

    תאריכים

    17, 24, 31 במרץ

    21, 28 באפריל

    5, 12 במאי

     

    19, 26 במאי

    2, 9, 16, 23, 30 ביוני

     

    שעות
    08:15 - 09:30

    יסודות החשבונאות הפיננסית - 2321

    ד"ר שי לוי

      (המשך חשבונאות פיננסית)
    09:45 - 11:00
    11:15 - 12:30

    יסודות החשבונאות - תרגיל

    ליאור חוצב

      (המשך יסודות החשבונאות - תרגיל)
    12:45 - 14:00

    סטטיסטיקה - תרגיל

    עינת יאור

      הרצאת אורח
     

     

     

    סמסטר קיץ

    המשאב האנושי - 3213

    פרופ' פיטר במברגר (English)

    15:45 - 21:30  | 9, 10, 11, 12 ביולי

    מיזמים טכנולוגיים - 3604.01

    ד"ר דוד צביליחובסקי (English)

    17:00 - 21:30

    30, 31 ביולי  |  2, 3 באוגוסט

    מיזמים טכנולוגיים - 3604.02

    ד"ר דוד צביליחובסקי

    17:00 - 21:30

    11, 12, 13, 14 בספטמבר

    כיתת אמן - 3001.02 (English)

    12:30 - 16:45

    30, 31 ביולי  |  2, 3 באוגוסט

     

     

  • מערכת שעות מחזור 06

    שנה ב' תשע"ז (מחזור 06)
      סמסטר א'
      מחצית 1 מחצית 2
     

    ראשון

    ראשון

    תאריכים

    שעות

    סמסטר שלם

     

    סמסטר שלם

     

    15:45 - 17:00

     

    יסודות המימון - 2410

    עודד ברוורמן

    חדר 302

     

    (המשך)
    17:15 - 18:30
    18:45 - 20:00

    יסודות המימון - תרגיל

    אורלי ענווה

    חדר 302

    (המשך)
    20:15 - 21:30

    ניהול מו"פ - 3530

    חיים רוסו

    חדר 302

    (המשך)
     

    שישי

    שישי

    תאריכים

    שעות

    4, 11, 18, 25 בנובמבר  |  2, 9, 16 בדצמבר

     

    23, 30 בדצמבר  |  6, 13, 20, 27 בינואר  |  3 בפברואר

     

    08:15 - 09:30

    ניהול מו"מ - 3125

    ד"ר פרנק שחר

    חדר 302

    חשיבה עיצובית - 3230

    ויסברג ניצן

    חדר 308

    אתיקה ועסקים - 2415

    ד"ר שמיר יוליה

    חדר 303

    יזמות הלכה למעשה - 3215

    קפ נגה

    חדר 302

    09:45 - 11:00
    11:15 - 12:30

    דיני עסקים - 3025

    בן-דב מיכאל

    חדר 302

    מנהיגות - 3016

    ד"ר קליש יובל

    חדר 302

    12:45 - 14:00
    קורסי בחירה

     

      סמסטר ב'
      מחצית 1 מחצית 2
     

    ראשון

    ראשון

    תאריכים

    שעות

    19, 26 במרץ  |  2, 9 באפריל  |  7 במאי

     

    14, 21, 28 במאי  |  4, 11, 18, 25 ביוני

     

    15:45 - 17:00

    שיווק טרנדים - 3218

    ד"ר לירז לסרי

    חדר 302

    + 23, 30 באפריל

    פיתוח מוצר - 3227

    אורי אדמון (English)

    חדר 308

    + 23, 30 באפריל

    התנהגות ארגונית מאקרו - 2212

    פרופ' אורלי יחזקאל

    חדר 302

    17:15 - 18:30
    18:45 - 20:00

    מבוא ליצירת ערך - 2412

    ד"ר שמיר נועם

    חדר 302

    + 7 באפריל - שיעור השלמה

    לשים את הלקוח במרכז - 3402

    לוי יהב

    חדר 303

    שווק דיגיטלי - 3221

    ד"ר יונתני משה

    חדר 302

    20:15 - 21:30
     

    שישי

    שישי

    תאריכים

    שעות

    17, 24, 31 במרץ  |  21, 28 באפריל  |  5, 12 במאי

     

    19, 26 במאי  |  2, 9, 16, 23, 30 ביוני

     

    08:15 - 09:30

    דלתא - סטודיו למיזמים - 3231

    ניצן ויסברג, ליהי לסקר, נגה קפ, ענבל 

    חדר 308

    עד 14:00

    היבטים משפטיים ועסקיים בפעילותן של חברות הייטק - 3220

    ד"ר אייל שנהב (English)

    חדר 308

    09:45 - 11:00
    11:15 - 12:30

    פרויקטים אתגריים אסטרטגיים - 4001

    גלי מיכאל (English)

    חדר 302

    12:45 - 14:00
     
    קורסי בחירה

     

     

     

Postscript First

This is a debugging block

Postscript Second

This is a debugging block

Postscript Third

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block