מנהל עסקים MBA תשפ"א

Preface First

This is a debugging block

Preface Second

This is a debugging block

Preface Third

This is a debugging block

תוכן

This is a debugging block

* בכל מקרה של סתירה בין הכתוב בתקנון לבין שיחה בעל פה שהתקיימה עם נציגי הפקולטה שתלמיד/מועמד יכול שהסיק ממנה מידע שסותר את התקנון, גובר מה שכתוב בתקנון.

 • ייחודיות התכנית

  עולם העסקים של היום מחייב חזון, יצירתיות ורב-תחומיות. תואר MBA בפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב, יפתח עבורך דלתות ויכשיר אותך לתפקידי ניהול מובילים במוסדות עסקיים וציבוריים בסקטורים השונים של הכלכלה הישראלית והעולמית. 

   

   

  מצוינות אקדמית

  התכנית מציעה רמה אקדמית גבוהה המתבססת על מחקר מעולה, הוראה איכותית וחשיפה לעולם מנהל העסקים תוך דיאלוג חובק עולם עם הקהילה העסקית.

   

   

  מוניטין

  • הפקולטה לניהול היא הראשונה בישראל הנושאת תו תקן בינלאומי של איכות ומצוינות בבתי ספר למנהל עסקים מטעם ארגון ה- AACSB
  • מקום 13 ברשימת תכניות ה- MBA המובילות בעולם בהצמחת יזמים
  • בעלת הציון המרבי בדירוג Eduniversal 2020 המדרג את בתי הספר המובילים בעולם למנהל עסקים

   

   

  קשרים בתעשייה

  בנוסף למגוון תכניות הלימוד, מקיימת הפקולטה דיאלוג רציף עם העולם העסקי בארץ ובחו"ל ומקפידה על שיגרה של תרומה לקהילה הן במסגרת הלימודים והן כחלק מפעילות ארגון הבוגרים. 

   

   

  נסיון

  מה הופך את הפקולטה לניהול לגדולה ולמובילה ביותר בישראל?

  • 50 שנות פעילות
  • קרוב ל-30,000 בוגרים המאיישים עמדות מפתח בארץ ובעולם
  • כ- 60 מרצים ואנשי סגל אקדמי
 • התמחויות

  התמחויות בתואר MBA

  1. אסטרטגיה ויזמות
  2. ניהול השיווק
  3. ניהול טכנולוגיה, יזמות ומערכות מידע
  4. ניהול והתנהגות ארגונית
  5. ניהול נתוני עתק ובינה עסקית
  6. ניהול פיננסי ושוק ההון
  7. ניהול נדל"ן
  8. ניהול גלובלי וייעוץ עסקי
  9. ניהול מערכות בריאות
  10. ניהול מערכות פיננסיות (מיועדת לרו"ח) - הלימודים יתחילו ב-23.7.2020

   

   

  אסטרטגיה ויזמות
   

   

  ההתמחות מעניקה לסטודנטים כלי ניתוח ותכנון הנדרשים לשם גיבוש אסטרטגיה ניהולית ועסקית לחברות, צעירות או ותיקות. במסגרת ההתמחות רוכשים הסטודנטים כלים תיאורטיים ומעשיים, המסייעים למנהלים בתהליכי גיבוש האסטרטגיה, תוך התחשבות באילוצים הנובעים מגורמים כמו משאבים, סביבה עסקית והשחקנים האחרים בשוק.
   

  הלימודים במסגרת ההתמחות עוסקים בסוגיות נרחבות מתחומי הכלכלה, המימון, החשבונאות, השיווק, ההתנהגות ארגונית ועוד. בין הנושאים הנלמדים בקורסים: אסטרטגיה עסקית, יזמות, תורת המשחקים, ניתוח ענפים, חדשנות, רגולציה ועוד.

  כמו כן ישנו דגש רחב בנושא היזמות העסקית. בקורסים בתחומי היזמות, הסטודנטים לומדים להכיר ​מהם האתגרים העומדים בפני מיזמים (טכנולוגיים ואחרים) ומהם הכלים להתמודד עם אתגרים אלו. הקורסים משלבים הבנה תיאורטית עם התנסות מעשיות והרצאות של אנשי מקצוע בתחום היזמות. למשל בתחום מימון יזמות, הקורסים יעסקו בדרכי המימון העומדות בפני יזמים, סוגי המשקיעים, הערכת מיזמים ושלבי הפיתוח השונים של מיזמים טכנולוגיים. 

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

   

  ניהול השיווק

   

  ההתמחות בשיווק מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי, לצד ידע יישומי, בנושאים מגוונים מתחום השיווק. סטודנטים בהתמחות מקבלים כלים מתקדמים הדרושים לכל מי שמתכנן לעבוד בתחום. בכלל זה, כלים להשגת וניתוח נתונים על השוק והתחרות, כלים להבנת צרכים ורצונות של צרכנים (פוטנציאלים וקיימים), כלים לקביעת שוקי מטרה ופיתוח מוצרים חדשים, כלי פרסום ועוד.
   

  הסטודנטים במסלול זה לומדים בין השאר כיצד להפעיל אסטרטגיות שיווקיות בעידן המודרני, למנף את השימוש ברשתות חברתיות לצרכים שיווקיים, לזהות באיזו 'שפה' יש לפנות לקהלי היעד, לנהל את הקשר איתם וכיצד לפתח מוצרים ושירותים המתאימים להם.
   

  כמו כן, הקורסים בהתמחות בשיווק עוסקים בנושאים בעלי חשיבות מכרעת לחברות כגון אסטרטגיות לקביעת מחירים ואסטרטגיות של ניהול תקשורת עם הצרכנים באמצעי שיווק שונים (פרסומות, אנשי מכירות, שיווק ישיר ועוד).

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

   

  ניהול טכנולוגיה, יזמות ומערכות מידע

   

  הסטודנטים בפקולטה לניהול ככלל ובמסגרת ההתמחות בניהול טכנולוגיה ומערכות מידע בפרט, זוכים להיחשף לידע הרב שנצבר בישראל בתחום. הם נחשפים מקרוב למחקרים העדכניים ביותר, וזוכים לרכוש גם ניסיון פרקטי.
   

  ההתמחות כוללת לימודי ליבה אשר חושפים את הסטודנטים לתחומי ידע נרחבים, ולצדם קורסים שמקנים להם את העקרונות והכלים המקצועיים הדרושים למנהלים בסביבות טכנולוגיות מתקדמות. ההתמחות מטפחת את היכולות הדרושות ליזמות טכנולוגית, ושמה דגש על עבודת צוות, ניתוחי אירועים ופרויקטים יישומיים. המרצים בהתמחות הם חברי סגל הפקולטה, לצד מרצים מובילים מהתעשייה הישראלית ומרצים אורחים מחו"ל.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

   

   

   

  ניהול והתנהגות ארגונית

   

  ההתמחות בניהול והתנהגות ארגונית היא מסלול לימודים שמעניק ידע חשוב לכל מנהל עתידי ובעיקר למי ששואף להשתלב בעתיד בתפקידים שדורשים ידע ספציפי בניהול כוח אדם, הדרכה ופיתוח ארגוני.
   

  במסגרת המסלול לומדים הסטודנטים להבין לעומק את מורכבות המערכות הארגוניות ורוכשים כלים שמסייעים למנהלים למקסם את האפקטיביות של העובדים בהן. בקורסים השונים רוכשים הסטודנטים כלים שמסייעים לנהל עובדים ביעילות ולייצר סביבת עבודה חיובית המשפרת את ביצועי החברה.
   

  הסטודנטים נפגשים בקורסים עם סוגיות מרתקות, הנוגעות לפסיכולוגיה האנושית, כגון הנעת עובדים להשגת יעדים ארגוניים, תהליכי קבלת החלטות, ניהול משא ומתן, דינמיקה של עבודת צוות, תהליכי כוח והשפעה בארגונים ועוד. קורסים נוספים עוסקים בתחומים חשובים כגון ניהול מערכות ארגוניות גדולות, חלוקת משאבים בארגון, פיתוח מערכי הדרכה ולמידה והסתגלות למציאות הרב-תרבותית בחברות גלובליות.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

   

  ניהול נתוני עתק ובינה עסקית

   

  במסגרת תכנית הלימודים שלנו בהתמחות זו, רוכשים הסטודנטים ידע מקיף בשימוש בשיטות Data Science לצורך הפיכת הנתונים הגולמיים למידע שימושי שיכול לשמש לצורך קבלת החלטות עסקיות. תכנית הלימודים מעניקה לסטודנטים בסיס מקצועי נרחב, באמצעות חשיפתם למתודולוגיות וכלים מתקדמים לטיפול והפקת תובנות מנתונים. כמו כן, התכנית מכשירה אותם לעבודה מעשית בתחום מבוקש זה.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

  ניהול פיננסי ושוק ההון

   

  ההתמחות בניהול פיננסי ושוק ההון מעניקה לסטודנטים הכשרה מלאה לתפקידי ניהול ומטה בחברות פיננסים, בנקים, חברות ביטוח וחברות העוסקות בשוק ההון (מנהל תיקים, מנהל סיכונים, אנליסט ועוד), או לתפקידי ניהול פיננסי בחברות וארגונים. במסגרת הלימודים מקבלים הסטודנטים את הכלים הנחוצים להם לצורך הבנת הנעשה בתחום, ומקבלים מקפצה לתפקידים המבוקשים בעולם הניהולי ולקריירה עתירת אתגרים ועניין.
   

  בין הנושאים הנלמדים בקורסים השונים: תורת ההשקעות ותמחור נכסים פיננסיים, הבורסה ושוק ההון, ניהול פיננסי והערכת שווי של חברות, תמחור אג"ח, אופציות וחוזים עתידיים, ניהול בנקאי, ניהול סיכוני אשראי, אמידת סיכונים בביטוח, מימון פרויקטים, הסדרי חוב, מימון התנהגותי, עריכת דו"חות פיננסים ועוד.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

   

  ניהול נדל"ן

   

  חשיבותו של ענף הנדל"ן בכלכלת ישראל, כמו במדינות רבות בעולם, גדולה מאוד. ניהול ומימון נדל"ן הוא תחום מורכב, שדורש, לצד הידע הניהולי הכללי, גם ידע ספציפי מאוד. ההתמחות בניהול נדל"ן מציעה לסטודנטים שילוב אידיאלי בין כלים תיאורטיים לבין כלים מעשיים המבטיחים את אפשרות שילובם של הבוגרים במגוון רחב של מסלולי קריירה – בחברות המתמחות בהשקעות בנדל"ן, בחברות יזמות ופיתוח נדל"ן, ייעוץ נדל"ני ועוד.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

  ניהול גלובלי וייעוץ עסקי

   

  בעולם העסקים המורכב והמשתנה, מנהלים מתמודדים עם אתגרים גלובליים ברמה העסקית והארגונית. ההתמחות בייעוץ אסטרטגי גלובלי מכשירה את הסטודנטים לתפקידי ניהול גלובלי וייעוץ אסטרטגי בחברות גלובליות. הקורסים בהתמחות כוללים שילוב של ידע אקדמי עם התנסויות מעשיות במגוון נושאים בתחום הייעוץ האסטרטגי והניהול הגלובלי, כגון: פיתוח אסטרטגיה גלובלית, ניהול צוותים גלובליים, ניהול רב-תרבותי, עקרונות ביעוץ עסקי, יעוץ למדינות, דילמות ביעוץ עסקי, יצירת אימפקט חברתי בקנה מידה גלובלי ועוד.

  גולת הכותרת של ההתמחות הוא פרויקט ייעוץ עסקי, במסגרתו המשתתפים יתנסו במתן יעוץ עסקי למקבלי החלטות בכירים של חברות מובילות במשק המתמודדות עם שאלות אסטרטגיה גלובלית. הפרויקט כולל מחקר, אנליזה וגיבוש המלצה תוך עבודה בצוותים גלובליים עם סטודנטים לניהול מאוניברסיטאות מרחבי העולם. בתום הקורס המשתתפים יציגו את המלצת הצוות למקבלי ההחלטות בחברה.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

   

  ניהול מערכות בריאות

   

  תחום הבריאות הוא אחד התחומים בעלי החשיבות החברתית והכלכלית הגדולים ביותר בישראל, כמו גם במדינות רבות אחרות. ניהול מערכות הבריאות הופך לאתגר מורכב ומסובך, הדורש מנהלים מקצועיים בעלי ידע ייחודי.

   

  במסגרת ההתמחות רוכשים הסטודנטים ידע כללי בתחומי הניהול ובמקביל רוכשים כלים שיסייעו להם להתמודד עם האתגרים הייחודים בתחום הבריאות. תכנית הלימודים כוללת קורסים ייחודים כגון: כלכלת בריאות, קבלת החלטות ברפואה, ניהול האיכות ברפואה ועוד.

   

  למידע נוסף על ההתמחות והקורסים הנלמדים בה

   

  ניהול מערכות פיננסיות לרו"ח

  הלימודים יתחילו ב-23.7.2020

  התכנית מיועדת לרו"ח

  המרכיב הפיננסי הוא חלק מהליבה העסקית של כל ארגון וחברה. ידע פיננסי חשוב לכל מנהל/ת  מאחר והוא מאפשר ניהול אפקטיבי ויעיל המוביל  את ביצועי הארגון בהווה ובתכנון עתידי. היום יותר מתמיד קיימת ההבנה עד כמה ניהול המערכת הפיננסית היא אבן משמעותית בארגון. רואי חשבון המעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול זקוקים ליצירת תשתית ידע בתחום המימון וליכולות ניהוליות.

  ההתמחות בניהול מערכות פיננסיות מקנה ידע תיאורטי ויישומי בתחום המימון החשוב בכדי להתקדם לתפקידי ניהול בחברות ראית חשבון, תפקידי חשבות או CFO בארגונים שונים. הסטודנטים בהתמחות זו לומדים בין השאר את הנושאים הבאים: תורת ההשקעות, אופציות, הערכת שווי, ניהול פיננסי, מימון התנהגותי ועוד. לצד הידע בתחום המימון לומדים הסטודנטים בהתמחות כיצד הטכנולוגיה מעורבת היום בארגונים בכלל ובתחום הפיננסי בפרט בנוסף ההתמחות מקנה ידע אקדמי ויישומי בניהול אנשים וצוותים מיומנויות הנדרשות למימוש התפקיד הניהולי.
   

  למידע נוסף על ההתמחות ועל הקורסים הלמדים בה

   

   

   

   

   

   

   

   

  המידע מעודכן לשנת תשפ"א

 • מבנה התכנית

  הפקולטה מייחסת חשיבות רבה למערכת לימודים נוחה ומותאמת אישית וכל סטודנט יכול לבנות את תכנית הלימודים לפי מערכת הקורסים המוצעת מדי שנה.

   

  תכנית לימודים גמישה

  הקורסים מרוכזים כולם בשעות אחר הצהריים והערב, ונלמדים בימים א'-ה' החל מהשעה 15:45. באפשרותכם לבנות מערכת מרוכזת ביומיים או בשלושה בכל סמסטר, כאשר חלק גדול מקורסי החובה ניתנים במספר מועדים.


  בסמסטר הקיץ מתקיימים קורסי דקאן – קורסים אינטנסיביים (5 ימים רצופים) עם מרצים אורחים מחו"ל, מומחים מובילים בתחומם בעלי שם בינלאומי. ובנוסף, מוצעים קורסי קיץ במתכונת מרוכזת עם מרצים מובילים מהפקולטה
   

   

   

  שנה א' מובנית במסגרת תכנית המב"ע

  מסלול מובנה המאפשר שילוב לימודים, נטוורקינג ועבודה. סיום לימודי החובה בשנה קלנדרית (שני סמסטרים וסמסטר קיץ).

  המסלול מרכז את כל קורסי החובה במתכונת מובנית, המאפשר גיבוש קשרים ולמידה קבוצתית.

  הלימודים יתקיימו יומיים בשבוע:

  יום ב' - 15:45-21:30

  יום ו' - 08:00-13:45

  או

  יום ג' - 15:45-21:30
   

  יום ו' - 08:00-13:45

  או

  יום ד' - 15:45-21:30
   

  יום ו' - 08:00-13:45


  מועמדים המעוניינים להצטרף למסלול זה יציינו במסגרת העדפותיהם: חוג 1231 עם מסלול 0555. תנאי הקבלה ותכנית הלימודים למסלול המובנה ולמסלול הרגיל - זהים. במקרה של עודף ביקוש למסלול המובנה תיערך הגרלה בין המבקשים. מי שלא יעלה בהגרלה יוכל ללמוד בתכנית הרגילה.

   

  • בחירת ימי הלימוד תיעשה ע"י הסטודנט במעמד הבידינג.
    
  • תנאי הקבלה ותכנית הלימודים למסלול המובנה ולמסלול הרגיל - זהים.
    
  • סטודנטים במסלול מובנה נדרשים לבחינת ידע במתמטיקה לפני פתיחת שנה"ל.
    
  • במקרה של קבלת פטורים העולים על 4 י"ס לא יוכל המועמד ללמוד במסלול המובנה.
    
  • במקרה של עודף ביקוש למסלול המובנה תיערך הגרלה בין המבקשים. מי שלא יעלה בהגרלה יוכל ללמוד בתכנית הרגילה.
    
  • בוגרי חשבונאות, ניהול, כלכלה והנדסת תעשייה וניהול יתקבלו למסלול המובנה על בסיס מקום פנוי ובהתאם למספר הפטורים שיינתנו על סמך לימודים קודמים. בהתאם לכך, רשאית הפקולטה להעביר מועמד שנרשם למסלול המובנה למסלול הרגיל.

   


   

  תכנית הלימודים מחולקת לשני פרקי לימוד עיקריים

   

  1. קורסי חובה - 16 י"ס

  בקבוצה זו נכללים קורסי בסיס תוך הדגשת היישומים לתחומי מנהל עסקים, קורסים הסוקרים זוויות התבוננות מהותיות של עבודת הפירמה וקורסים הדנים בפונקציות ה"קלאסיות" בניהול ארגוני.

  על התלמיד להשתתף בכל קורסי החובה ולסיימם בציון ממוצע משוקלל 75 לפחות. 

   

  שם הקורס

  מספר י"ס

  כלכלת עסקים

  2 י"ס

  מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול

  2 י"ס

  ניהול אנשים ומערכות - מיקרו

  1 י"ס
  ניהול אנשים ומערכות - מאקרו 1 י"ס

  דיווח כספי ובקרה בארגונים

  2 י"ס

  אסטרטגיה למנהלים

  1 י"ס

  ניהול המימון

  2 י"ס

  ניהול טכנולוגיה ומידע

  1 י"ס

  ניהול התפעול
  (לשעבר:  אסטרטגיה תפעולית)

  1 י"ס

  ניהול השיווק 

  2 י"ס

  מדע הנתונים למנהל עסקים(1)

  1 י"ס

  ______________________________

  1. ​מי שלמד את הקורס: 1242.3265 - "מבוא ליישומי דאטה במנהל עסקים", מנוע מלקחת קורס זה.

   

  2. קורסים מתקדמים - 12 י"ס

  ניתן ללמוד את הקורסים המתקדמים באחת משלוש חלופות:

  1. מסלול ללא התמחות - 12 י"ס
   תלמיד שיבחר במסלול זה עליו לעמוד בהצלחה בקורסים בהיקף 12 י"ס לפחות מתוך כלל הקורסים המתקדמים ובכפוף לעמידה בדרישות המוקדמות לכל קורס וקורס. תלמידי MBA מחוייבים להגיש פרויקט מסכם החל מהשנה השנייה ללימודיהם. הפרויקט המסכם יהיה בהיקף 2 י"ס במסגרת קורס בחירה יעודי.
    
  2. לימודי התמחות - 6 י"ס
   קורסים בהיקף 6 י"ס לפחות מתוך הקורסים המוצעים בהתמחות בה בחר, וכן קורסי בחירה נוספים בהיקף 6 י"ס מתוך כלל הקורסים המוצעים בתכניות המוסמך. 
    
  3. שתי התמחויות - 12 י"ס (6 י"ס בכל אחת)
   תלמיד שיבחר לסיים לימודיו עם שתי התמחויות, יהיה עליו לעמוד בדרישות כל אחת מההתמחויות בנפרד.

  לפירוט ההתמחויות

   

   

  המידע מעודכן לשנת תשפ"א

 • ידע קודם נדרש

   

  ידע נדרש במתמטיקה

   

  חלק נכבד מהקורסים בתכניות המוסמך בפקולטה הם בעלי אופי כמותי. בחינת הידע הנדרש במתמטיקה נועדה לוודא שיש לתלמידים את הכלים הכמותיים להם יזדקקו בהמשך לימודיהם בפקולטה.

   

  • ניתן לאמת את הדרישה על סמך לימודים קודמים או על סמך בחינות שיתקיימו לפני תחילת שנת הלימודים הראשונה או במהלכה.
  • בין הנושאים הנדרשים במתמטיקה: קלקולוס ואופטימיזציה, פונקציות וחקירת פונקציות, נגזרות וכללי גזירה, אינטגרלים, אלגברה לינארית (מטריצות) ואחרים.
  • כל סטודנט נדרש להשלים את הידע הנחוץ במתמטיקה במהלך השנה הראשונה ללימודיו. סטודנט שלא השלים דרישה זו לא יוכל להשתתף בקורסי החובה: "כלכלה למנהל עסקים" ו"יסודות המימון".
  • קורס הכנה למבחן הידע הנדרש במתמטיקה יתקיים במרכז "אקסטרה סטודנט".  הרישום והתשלום מתבצעים ישירות מול המרכז.
  • ניתן לרכוש חוברת תרגילים ופתרונות בספרות זולה- אגודת הסטודנטים.
  • תאריכי הבחינות:  1.2.2021,  22.2.2021.

   

   

  פטור מהוכחת ידע קודם במתמטיקה על-סמך לימודים קודמים*


  ​המועמדים/התלמידים האלה יהיו פטורים מהבחינה להוכחת הידע הקודם:

  • בעל תואר B.Sc. בהנדסה, ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל, ובלבד שלא עברו יותר מ-10 שנים מיום סיום לימודיו.
  • בעל תואר בוגר, ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל, באחד מהחוגים: מדעים מדויקים (בהתאם לחוגים הנכללים בפקולטה למדעים מדויקים של אוניברסיטת תל-אביב), ובלבד שלא עברו 10 שנים מיום סיום לימודיו.
  • בעל תואר "בוגר" בניהול/מנהל עסקים או מי שסיים חטיבה בניהול. ובתנאי שלמד קורס הזהה בתוכנו ובהיקפו לדרישות הידע הקודם כמפורט לעיל במוסד מוכר להשכלה גבוהה בישראל ולא עברו יותר מ-10 שנים מיום סיום לימודיו.
  • מי שלמד קורס המקיף את הנושאים הנדרשים במסגרת הידע הקודם, כמפורט לעיל, במסגרת לימודיו לתואר ראשון או שני במוסד להשכלה גבוהה בישראל והשיג בו ציון "עובר" = 60 ומעלה, ובלבד שלא עברו יותר מ-10 שנים מיום סיום הקורס, ובקשתו לפטור אושרה ע"י ועדת ההוראה.

  תלמיד המבקש פטור כאמור, יפנה בבקשה מנומקת בצירוף מסמכים המאמתים את בקשתו לגב' רחלי שאול, רכזת קבלה ופטורים בתואר השני, rachelsh@tauex.tau.ac.il

  __________________________
  *  הפטור ממתמטיקה אינו אוטומטי ודורש בדיקה.


  פרטים נוספים באתר XTRA סטודנט או בטל': 03-6225333

  נושאי המבחן, ביבליוגרפיה וחומר עזר

   

  מבחנים לדוגמה:

   

  טופס רישום למבחן להוכחת ידע נדרש במתמטיקה

   

   

  המידע מעודכן לשנת תשפ"א

 • מבחן פטור מהקורס מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול

  החל משנת הלימודים תשפ"א תהיה אפשרות להיבחן בבחינת הפטור מהקורס "מודלים סטטיסטיים ואנליטיים לניהול"

   

  יוכלו לגשת לבחינה סטודנטים שיחלו לימודיהם בשנת תשפ"א בלבד שאינם זכאים לפטור ע"פ תקנון הפטורים של הפקולטה לניהול.

  סטודנטים שירשמו לקורס לא יוכלו לגשת לאחר מכן לבחינת הפטור . ניתן לגשת לבחינת הפטור אך ורק בשנה הראשונה ללימודים

   

  יתקיימו שני מועדים לבחינה לפני תחילת סמסטר א' , ושני מועדים לפני תחילת סמסטר ב'.

   

  ניתן לגשת ל – שני מועדים בלבד מתוך ארבעה מועדים.

   

  במידה וסטודנט נכשל בשני מועדים, הוא יחויב להשתתף בקורס ואין אפשרות לערעורים בענין זה.

   

  עלות הבחינה 95 שקלים, ציון הבחינה עובר/ לא עובר. (ציון עובר 80)

   

  משך הבחינה 3 שעות

  המבחן אמריקאי עם 20 שאלות

  ​ניתן להביא עד 4 דפים (8 עמודים) עם נוסחאות, ומחשבון

  תאריכי הבחינה:

   

  3/1/21

   

  7/2/21

   

  הבחינות יתקיימו בימי א' בשעה 09:00

   

  מצ"ב נושאי הבחינה 

   

  מצ"ב בחינה לדוגמה 

   

   טופס הרשמה לבחינה 

 • תנאי קבלה ורישום לתכנית

   

  לתנאי קבלה הכנסו לאתר הרישום האוניברסיטאי

   

   

  סדרי רישום לשנה"ל תשפ"א

    לסמסטר א' - תשפ"א לסמסטר ב' - תשפ"א
  מועדי הרישום * 20.1.20-1.8.20 החל מ-1.11.2020 **

   

  לתשומת לב: 

  *      החל מתאריך 2/8/2020 תחל הרשמה מאוחרת והפקולטה רשאית לסגור את הרישום בכל עת.
  **    הפקולטה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את הרישום בכל עת.

   

  ** אין אפשרות לפנות יותר לוועדת החריגים למועמדים, לשנה"ל תשפ"א - המכסה המאושרת מלאה.

   

   

   

  המידע מעודכן לשנת תשפ"א

 • צרו קשר

    אימייל טלפון

  מוקד מידע 
  מרכז שירות למועמדים

  busmoked@tauex.tau.ac.il 03-6406333

  רחלי שאול
  רכזת ועדת קבלה, פטור/זיכוי מקורסים

  rachelsh@tauex.tau.ac.il 03-6405677

Postscript First

This is a debugging block

Postscript Second

This is a debugging block

Postscript Third

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block